HAKKIMIZDA

Güvenli taşımacılığın adı… KAHTA TURİZM

” KAHTA TURİZM ! Güvenle Taşır ” Sloganıyla 2000 yılında yola çıkan firmamız Kahta’dan öğrenci ve personel taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kahta Turizm servis sektörüne dahil her gelişmeyi yakından takip ederek ve teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak müşterilerine servis kalitesini en yüksek seviyede sağlamaktadır.

Adıyaman/Kahta’dan bir numaralı servis firması olmamızın haklı gururuyla birlikte sektörde 19. yılımızı kutluyoruz. Kahta Turizm Adıyaman/Kahta’dan vermiş olduğu taşımacılık hizmetleri sayesinde parmakla gösterilen tek firma haline gelmiştir.

Kahta Turizm ‘da müşteri memnuniyeti daima ön planda olduğundan müşterilerimizin dilek ve isteklerini çok kısa süre içinde yerine getirip şikayetlerinize kesin çözümlerle yaklaşılır.

Okul taşımacılığı hizmetlerimizde, değerli çocuklarımızın okullarından evlerine güvenli, rahat ve zamanında yapabilmesini sunmaktayız. Bu hizmet, yeni araçlarla ve Belediye Servis Hizmet Yönetmeliğine uygun olarak verilmekte, velilerimizin istekleri en kısa sürede yerine getirilmektedir.